Власть и законы

Новости власти и законов города Желтые Воды

Громада звертається до міської влади, з вирішенням питання безпритульних собак

Громада звертається до міської влади, з вирішенням питання безпритульних собак17 травня 2018 р. на сайті "Єдиних систем місцевих петицій" жовтоводець Олександр Родько звернувся до влади міста з такою проблемою: "Громада звертається до міської влади, з вирішенням питання безпритульних тварин, а саме собак.

4 июля 2018 в 18:55 - Власть и законы

Олег Кришин та Ігор Жданов зустрілись з представниками громадськості

Олег Кришин та Ігор Жданов зустрілись з представниками громадськостіОлег Кришин та Ігор Жданов зустрілись з представниками громадськості у Жовтих Водах. Вiдбулася зустрiч 20.06.2018.

Дивiться вiдео репортаж мiсцевого телеканалу Жовта Річка

24 июня 2018 в 14:38 - Власть и законы

Скорочено працівників Палацу культури та Фізкультурно-оздоровчого центру

було скорочено штат працівників Попри домовленості та заперечення профспілки, було скорочено штат працівників Палацу культури та Фізкультурно-оздоровчого центру шляхом не подовження контракту.

2 июня 2018 в 22:59 - Власть и законы

Заміщення посади директора закладу освіти ліцею

Заміщення посади директора закладу освіти ліцеюВиконавчий комітет Жовтоводської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу освіти ліцею природничо-наукового навчання. Місце знаходження комунального закладу освіти: 52201, Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, вул. Гагаріна, 36.

31 мая 2018 в 14:05 - Власть и законы

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
7
регионов
магазинов
Повернутись до початку