Культура и искусство

Новости культуры и искусства города Желтые Воды

Юмор пародия - Отопительный сезон, коммунальные платежи - Пороблено в Украине

Юмор пародия - Отопительный сезон, коммунальные платежи - Пороблено в УкраинеЮмор пародия - Отопительный сезон, коммунальные платежи - Пороблено в Украине. Отопительный сезон - Пороблено в Украине | Новый сезон Вечернего Киева 2016

24 октября 2018 в 17:05 - Культура и искусство

Юні жовтоводські таланти – у півфіналі творчого конкурсу «Z_ефір»

Юні жовтоводські таланти – у півфіналі творчого конкурсу «Z_ефір»11 квітня у Вільногірську відбувся черговий етап першого відбіркового туру обласного дитячо-юнацького фестивалю «Z_ефір», який проводиться під патронатом голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка. У конкурсі взяли участь і юні таланти з Жовтих Вод. Наше місто на обласному фесті представили вокальні, інструментальні, хореографічні колективи та солісти віком від 5 до 16 років.

8 июля 2018 в 13:38 - Культура и искусство

У жовтоводському історичному музеї відкрилась виставка художника Леоніда Федорова

У жовтоводському історичному музеї відкрилась персональна виставка художника Леоніда ФедороваУ жовтоводському історичному музеї відкрилась персональна виставка художника Леоніда Федорова. Багато картин присвячено Жовтим Водам і його мещканцям. З'явилися і картини патріотичної тематики. До кожної картини Леонід Миколайович підходить по філософськи: може годинами розповідати теорію кольору, про напрямки в мистецтві, чому на картині бабуся сумує і куди побігло курча.

29 мая 2018 в 22:07 - Культура и искусство

Запрошуємо відвідати персональну виставку художника Леоніда Федорова.

Запрошуємо відвідати персональну виставку художника Леоніда Федорова.Запрошуємо відвідати персональну виставку художника Леоніда Федорова.

Федоров Леонід Миколайович народився на Харківщини, але з 2002 року проживає в місті Жовті Води. Малює в стилі класичний, реалістичний живопис. Мав персональні виставки в містах: Жовті Води, Кривий Ріг, Київ, Дніпро, Вільногірськ.

24 мая 2018 в 21:59 - Культура и искусство

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
7
регионов
магазинов

Вам нужна стильная детская одежда? Тогда смело обращайтесь к страницам нашего сайта!  /  Строительство уличных бассейнов  /  Диагностика автомобилей в Витебске  /  Детали и запчасти CHERY и детали и запчасти CHEVROLET  /  Drag Zhovti Vody видео интервью основателя автоклуба и гонки  /  Лучшим вариантом для того, чтобы выгодно купить системы отопления в интернет магазине, станет посещение сайта hotcomfort.com.ua  /  Самые качественные автомасла вы сможете приобрести на нашем сайте по самой выгодной цене  / 
Повернутись до початку