Детский Мир

Все про детские товары, уход за детьми в городе Желтые Воды

Дешевый детский трикотаж интернет магазин

Дешевый детский трикотаж интернет магазин

Какой должна быть детская одежда? Для родителей важно качество и безопасность. Для ребенка - удобство, комфорт и красота. Немаловажную роль, конечно же, играет и цена. Как же найти среди миллионов предложений дешевый детский трикотаж, к тому же подходящий под запросы детей и их родителей? Оказывается, можно. Дешевый детский трикотаж интернет-магазин ЛиО отвечает всем требованиям и предлагает огромный выбор одежды. Здесь можно найти все: от ползунков до комбинезонов, от пижам до школьной одежды.

4 февраля 2019 в 14:19 - Детский Мир

Как приучить ребенка делать уроки самостоятельно

Как приучить ребенка делать уроки самостоятельноКак часто родители жалуются на детей, которые не хотят самостоятельно делать уроки, требуя присутствия мамы рядом! Но не спешите обвинять чадо в лени и глупости - иногда ребенок действительно не в состоянии заниматься один. Почему же возникают такие проблемы и как с ними бороться?

4 сентября 2018 в 21:17 - Детский Мир

Літній табір з вивченням англійської мови GoCamp

Літній табір з вивченням англійської мови GoCampВ 2018 році на базі школи №12 розпочав роботу літній табір з вивченням англійської мови GoCamp.

GoCamp - це найбільша волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери зі всієї планети мотивують школярів вивчати іноземні мови. Для цього проводяться тренінги для вчителів, школи отримують методичну підтримку (навчання та ресурсні матеріали) для проведення мовних таборів та цілодобову підтримку.

14 июня 2018 в 11:13 - Детский Мир

Як подолати проблему буллінгу? Якщо дитина піддається образам і цькуванню

Як подолати проблему буллінгу? Якщо дитина піддається образам і цькуванню.Одна з актуальних проблем, яка зараз виникла в суспільстві — булінг або мобінг серед дітей, ситуації, коли одна дитина чи група дітей ображають, цькують, б’ють іншу дитину. У такій ситуації поради будуть для кожного свої. Тільки спільними зусиллями можна подолати це явище.

12 июня 2018 в 17:13 - Детский Мир

Екскурсія та показний виступ для учнів «Ліцею природничо – наукового навчання»

Екскурсія та показний виступ для учнів «Ліцею природничо – наукового навчання»06 червня 2018 року на базі Жовтоводської виправної колонії (№26), проведено для учнів «Ліцею природничо – наукового навчання» м. Жовті Води, екскурсію та показний виступ на території службового собаківництва.

8 июня 2018 в 15:52 - Детский Мир

У Дитячому парку відбулося відкриття оздоровчої компанії

У Дитячому парку відбулося відкриття оздоровчої компанії5 червня у Дитячому парку відбулося відкриття оздоровчої компанії у Жовтих водах. В цьму році в першу зміну працюють п'ять оздоровчих таборів: "Родина" (школа #4), "Дивосвіт" (НВК "Дивосвіт), "Сузір'я" (школа #12), "Dreamland" (гімназія) та "Посмішка" (спецшкола).

5 июня 2018 в 18:21 - Детский Мир

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
7
регионов
магазинов
Повернутись до початку