Товари та послуги, якi заборонені до публікації

Товари та послуги, якi заборонені до публікаціїОголошення з наступного списку не дозволяються на ресурсі:


1. Продаж товарів і надання послуг, заборонених чинним законодавством. Товари, заборонені до продажу та/або вилучені з цивільного обороту.

2. Предмети, продавати які користувач не має права. Заборонено продаж товарів і надання послуг, за якими на адресу Адміністрації був направлений офіційний запит від правовласника ТМ (торгової марки) або власника патенту.

3. Будь-яка зброя (комплектуючі та аксесуари до неї), крім антикварної. Якщо ніж, лук, арбалет та інші види метальної зброї не є холодною зброєю, Вам необхідно прикріпити до оголошення сертифікат або висновок МВС про те, що цей товар не є холодною зброєю. Також вказати в описі оголошення ГОСТ, ТУ і призначення ножа, лука, арбалета або іншого виду метальної зброї так само, як це вказано у сертифікаті. Згідно ЗУ "Про ліцензування видів господарської діяльності" всі пропозиції виробництва та ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї тощо повинні мати ліцензію в описі оголошення або у вигляді фото.

4. Бойові транспортні засоби.

5. Спеціальні технічні засоби для зняття інформації з каналів зв'язку, інші засоби негласного отримання інформації (мікронавушники, брелоки-камери, окуляри з вбудованою камерою, годинник-камера та подібні засоби); предмети, пов'язані з діяльністю правоохоронних органів (радіоелектронні та спеціальні технічні засоби).

6. Антирадари, радари-детектори, рамки-шторки, антипрослушки, антижучки, засоби, що запобігають прослуховуванню, детектори жучків і подібні технічні пристосування.

7. Засоби активного та пасивного захисту (електрошокові пристрої, газові балончики, газові пістолети, зброя з гумовими кулями, світлошумові ефекти, сигналізатори, гумові кийки, наручники), спеціальні засоби, що містять препарати сльозогінної та подразливої дії, які відносяться до спеціальних засобів активної оборони, що застосовуються правоохоронними органами.

8. Митний конфіскат.

9. Товари медичного призначення, лікарські препарати, ветеринарні препарати, деякі біологічно активні добавки (ТМ Ліда, Далі, Міазомі, Баша; Тонгкат), стероїди, анаболіки, віагра. Якщо ви продаєте БАДи, обов'язково зазначайте в тексті оголошення той факт, що препарат є біологічно активною добавкою.

10. Людські органи, донорські послуги (здам/куплю кров/сперму та подібне).

11. Послуги сурогатного материнства, грудне молоко.

12. Вибухові, піротехнічні речовини і матеріали.

13. Наркотичні, психотропні речовини, отрути, отруйні речовини та їх замінники, а також рослини та інгредієнти, що використовуються для їх приготування. Галюциногенні рослини, гриби та похідні з них продукти.

14. Тварини та рослини, занесені до Червоної книги. Оголошення про продаж тварин, вирощених в розплідниках, але внесених до Міжнародної Червоної книги, має обов'язково містити: правильне та повне найменування тварини, назву розплідника та/або посилання на офіційний сайт розплідника. Без цих даних оголошення не допускається на Dolan.

15. Програмне забезпечення, клони додатків.

16. Піратські оптичні носії з нелегальними копіями фільмів, музики, ігор.

17. Контрабандні товари та крадене майно.

18. Транспортні засоби, що знаходяться у розшуку; без документів.

19. Державні нагороди, відзнаки про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

20. Віртуальні гроші, інструменти, програми, прилади та їх комплектуючі для заробітку або генерації віртуальних валют.

21. Іноземна валюта та/або інші валютні цінності (за винятком продажу для нумізматичних цілей).

22. Підроблені грошові знаки та підроблені знаки поштової оплати.

23. Акції та інші цінні папери, що належать третім особам.

24. Діючі (у тому числі з вичерпаним терміном дії) або які мають силу державні посвідчення особи та документи будь-яких країн світу (паспорти, id-картки, посвідчення водія, студентські квитки, залікові книжки, дипломи, проїзні квитки, перепустки, дозволи, сертифікати, ліцензії та т. п.), а також бланки цих документів.

25. Виготовлення та продаж номерних знаків (стандартних, іменних, елітних та подібних), послуга відмотування пробігу автомобіля.

26. Офіційні бланки, форми суворої звітності.

27. Готові дипломні, курсові, магістерські роботи, конспекти лекцій.

28. Спамерські бази, товари та послуги, які можуть сприяти несанкціонованій розсилці. Парсинг: пропозиція послуг і програмного забезпечення.

29. Бази даних, що містять персональні дані (анкетні).

30. Матеріали, що містять державну, банківську або комерційну таємницю.

31. Матеріали, що порушують таємницю приватного життя чи зазіхають на честь, гідність та ділову репутацію громадян та юридичних осіб.

32. Алкогольні напої; тютюнові вироби; самогонні апарати; продукція, що містить етиловий спирт.

33. Продукти харчування з вичерпаним терміном придатності.

34. Шкірка, роги, кінцівки та опудала рідкісних видів тварин та тварин під загрозою зникнення.

35. Інформація про сумнівні фінансові послуги (наприклад, «Кредит за годину. Без застави та поручителів»; «Продаж/обмін підтвердженого податкового кредиту»; «Допомога в платіжних системах» тощо).

36. Шахрайство, вимагання, прохання чи пропонування матеріальної допомоги та підтримки в будь-якій формі, у тому числі оголошення «стану спонсором», «шукаю спонсора», «надам матеріальну підтримку», «шукаю матеріальну підтримку», «комерція» та подібне.

37. Універсальні ключі (для вхідних дверей, для різних замків).

38. Предмети із зображенням нацистської, комуністичної символіки, крім антикваріату в рубриці Колекціонування.

39. Ікла моржа, бивні слона, мамонта, зуб кита (кашалота) не у виробі, а також дорогоцінні метали (продаж, купівля) та дорогоцінне каміння (продаж, купівля) не у виробі.

40. Пропозиції, товари/предмети, пов'язані з окультною тематикою (привороти, заклинання, гадання, сатанізм, ритуали, чаклунство, відьми, магія, зцілювання, екстрасенси тощо), а також особисті рукописи з цієї тематики.

41. Інформація, єдиною метою якої є просування інших інтернет-ресурсів або інтернет-магазинів (немає товару/послуги та його опису; або перераховані всі товари, які продаються в цьому магазині, наприклад: «Ми - інтернет-магазин побутової техніки, продаємо холодильники, праски, телевізори та ін.»).

42. Розміщення оголошень про рекламу оффлайн-магазинів.

43. Матеріали, які можуть використовуватися як наклеп на людину або групу людей. Заклики до страйку, протесту, пропозиції взяти участь у будь-яких аукціонах, лотереях, мітингах тощо.

44. Активатори програм, ключі компакт-диска, реєстраційні номери, пропозиції баз оригінального програмного забезпечення.

45. ​​Браконьєрські інструменти та обладнання (електровудки, сітки, капкани та подібне знаряддя), а також послуги з їх виготовлення.

46. Облікові записи месенджерів (ICQ, Skype тощо), адреси електронної пошти, акаунти соціальних мереж.

47. Послуги, пов'язані з пропозицією допомоги в системах азартних ігор, які містять парі.

48. Сексуальні послуги, проституція, будь-які послуги інтимного характеру, види масажу: еротичний, боді, лінгама. Також будь-які товари інтимного (сексуального) призначення.

49. Сумнівні пропозиції роботи, в тому числі в мережі Інтернет, без вказівки фізичної адреси і прямих контактів роботодавця (робота для всіх, обробка електронної пошти на дому, робота без вкладень, пасивний дохід і подібне).

50. Пропозиції роботи в нічних клубах за кордоном; веб-моделями; пропозиції послуг свінгер-клубів; ескорт-послуги; перекладачі/перекладачки в шлюбні агентства; збирання ручок вдома та інше.

51. Інформація з пропонуванням агентської діяльності (агент ПриватБанку), торгового представництва або будь-якої іншої діяльності, яка вимагає вербування інших членів, субагентів, субдистриб'юторов, пропонування заробітку на фондових ринках, діяльності трейдера (Форекс-трейдинг, MMCIS та інше).

52. Інформація з пропонуванням франчайзингу, багаторівневого (мережевого) маркетингу (Avon, Oriflame та інше), крім розділу Бізнес та послуги.

53. Нерухомість: пропозиції від так званих «інформаційних» агентств. Зверніть увагу: чітке зазначення ​​інформації про агентство (назва компанії та контактні дані) є обов'язковою умовою для користувачів, що представляють агентство нерухомості. Якщо ця інформація не зазначена в оголошенні, Ваш обліковий запис може бути заблоковано.

54. Пропонування послуг з працевлаштування, згідно ЗУ «Про зайнятість населення». Дозволяються тільки безкоштовні для претендента пропозиції послуг посередників з працевлаштування в Україні. Всі пропозиції від посередників щодо працевлаштування за кордоном повинні мати відповідну ліцензію або наказ Міністерства соціальної політики України. Номер та серія ліцензії або дата та номер приказу обов'язково зазначаються в описі оголошення.

55. Інформація про різнорідні особисті речі та предмети в одному оголошенні. Некоректно: «Продаю сукню і черевики», «Продам телевізор і холодильник», «Продаю все, що на фото» тощо. Допускається інформація про один предмет в одному окремому оголошенні або кілька предметів в одному оголошенні, коли всі вони продаються комплектом за одну ціну.

56. Будь-які сумнiвнi оголошення про знайомство, дружбу, легкі стосунки.

57. Вживана білизна (бюстгальтери, труси, боді, панчохи, колготки, корсети).

58. Шпаргалки (годинники-шпаргалки, ручки-шпаргалки та інше).

59. Пропозиції поповнення рахунку мобільного номера телефону за допомогою переказу коштів, нарахування бонусів.

60. Пропозиції послуг ручного та програмного розміщення, розсилка оголошень на будь-яких ресурсах, а також вакансії на цю посаду.

61. Товари/послуги, що зазіхають на територіальну цілісність і недоторканність України.

62. Продаж політичних партій, громадських організацій і фондів.

63. Індивідуальний броньований захист: бронежилети (різних типів та класів захисту), захисні каски (різних типів та класів захисту), куленепробивні щити, жорсткі захисні елементи (бронепластини окремо), чохли до бронежилетів тощо.

64. Коробки від планшетів, мобільних телефонів, ноутбуків без пропозиції продажу самого девайсу.

 

Відхиляються оголошення, що містять наступне:

 

1. Будь-які предмети і послуги, що не відповідають основам правопорядку та моралі.

2. Пропаганда та/або заклики до насильства, расової ненависті, протиправних дій.

3. Еротика, порнографія, в т.ч. фото еротичного чи порнографічного змісту.

4. Дискримінація за національною, расовою, релігійною, статевою та іншими ознаками.

5. Ненормативна лексика, а також образливі вислови, в т.ч. расистського та релігійного спрямування.

6. Опис та/або коментарі щодо будь-яких способів шахрайства та/або вимагання.

7. Інформація, написана транслітом.

8. Інформація, написана будь-якою іноземною мовою, крім державної та російської (в окремих випадках допускається англійська мова).

9. Численні орфографічні помилки, які спотворюють зміст і вводять в оману.

10. Оголошення не має змісту.

 

При регулярних порушеннях публікації оголошень обліковий запис блокується без попередження.

 

объявлений
203
рубрики
7
регионов
магазинов

Закажите грузоперевозки в Киеве на страницах нашего сайта  /  Самый современный автоподбор в Киеве представлен сотрудниками нашей компании  /  Какой автоподбор является высококачественным на сто процентов?  /  Оборудование для сельского хозяйства и агропромышленности  /  Крепления для лыж на магнитах  /  Зимняя рыбалка для чайников  /  То что нужно знать о разливной парфюмерии  / 
Повернутись до початку